+38 (095) 530 60 70 info@freelance.lviv.ua

2

Євген Ковалик в IT продажах та маркетингу вже більше 10 років.  Початок свого шляху у сфері продажу Євген зробив ще в університеті коли зумів продати свій посібник з ASP .Net дорожче ніж купив його.Протягом кількох наступних років він здійснив мандрівку від початкової ланки до керівника відділу продажів та маркетингу.

Євгену Ковалику пощастило – він виступає як в ролі продавця, так і замовника. Це дає змогу бачити угоди з обох сторін і формувати цілісну картину продажу. Мріяв стати фінансистом, а життя завело до продаж та маркетингу в IT. “За що велика вдячність Всесвіту. Зараз навіть не уявляю, як би мене вистачало на роботу із закамуфльований системою фінансів України. Нудновато…” А от продажі та маркетинг – це завжди екшн, як каже Євген.

Більше 10 років в IT, продажах та маркетингу. Керував відділами продажів та маркетингу в великих аутсорс-компаніях та стартапах. Має досвід керування проектами з розробки мобільних ігор. Зараз приймає активну участь у розвитку своїх компаній та проектів: KoStart – медійна компанія з основним фокусом на web-marketing для USA, UK, AUS, Europe; NexGenDesign.com — аутсорсинг брокер, що продає послуги та B2B продукти українських IT компаній на ринки США та Європи; Conformato.com – школа IT продаж та маркетингу.

Тема доповіді: «Як створити ефективне USP та VP» (Унікальна Торговельна Пропозиція та Пропозиція Цінності)? Ніякої води, тільки м’ясо. Практична розробка на прикладі реальної звичайної компанії

Тези доповіді:
Ми вирішили винести майбутній урок для нашої Майстер групи навчання Продажі на Фріланс Біржах на широкий загал. Конкуренція на фріланс сайтах величезна. Існує дуже багато варіантів, як себе відбудувати від конкурентів. Але на жаль постулати, котрі викладені в книгах, не завжди легко втілити в реальному практичному житті, а дуже часто неможливо. Особливо у generic нішах, коли всі пропонують одне й те ж саме, наприклад, послуги PHP програмування чи створення сайтів. Протягом цієї доповіді та майстер-класу, ми попрацюємо над кредо звичайної компанії та розробимо USP та VP. Складна та важлива тема для усіх фрілансерів!