+38 (095) 530 60 70 info@freelance.lviv.ua

Микита Полатайко, юрист Sayenko Kharenko, спеціалізується з питань юридичного регулювання венчурних інвестицій і бізнесу в мережі, структурування діяльності ІТ-бізнесу в Україні, захисті прав інтелектуальної власності продуктових ІТ-компаній.

У Sayenko Kharenko Микита координує роботу групи юристів, що спеціалізуються на юридичному супроводі проектів в ІТ-секторі. Його недавній досвід включає структурування бізнесу розробників ігор Vostok Games, Room 8, реорганізацію бізнесу аутсорсерів у зв’язку з ситуацією в Криму.

Микита Полатайко також керував створенням онлайн сервісу автоформування юридичних документів SmartDoc.ua.

 Тема доповіді: “Від фрілансера до аутсорсингової компанії: як це все оформити”

Багато ІТ-фрілансерів працює в форматі ФОП, і коли кількість пропозицій збільшується або просто є можливість працювати над відносно великим проектом, постає питання команди. Отже, як працювати ФОПу з командою, як працювати найманому працівнику в ній та як правильно оформлювати відносини з компаніями?

Микита розповість про вигоди та недоліки прийому на роботу та оформлення співробітників ФОПами; фінансовий аспект; організаційний аспект; аспект безпеки (перед законом, ризик втрати бізнесу); аспект інтелектуальної власності; як працювати з ФОПами правильно.