+38 (095) 530 60 70 info@freelance.lviv.ua

Оксана Краснопольська, власник і директор «RTC» (консалтинг, навчання, підбір персоналу) – www.rtc.ua, засновник і організатор спеціалізованої конференції «HR-IT» (з 2008 р.), розробник курсу «Менеджер з персоналу» (проходить з 2005 р., більше 700 випускників по всій Україні).

Досвід роботи в рекрутингу та HR на управлінських посадах з 2004 року. Розробник теорії управління персоналом на основі корпоративних культур (2007), теорії мотивації і політик управління (2008) та ін.

Тема доповіді: “Кому в невеликій компанії насправді потрібен HR і для чого”

HR-вплив на ефективність навіть невеликого бізнесу може бути неймовірним, це ми неодноразово спостерігали в компаніях від 10 до 100 працівників. Однак, по статистиці, ефективний HR зустрічається тільки в 10-15 % компаній.

Результативність залежить від правильного підбору самого спеціаліста з персоналу, чіткого розуміння, що керівник від нього очікує і що входить в завдання цього спеціаліста. Але сильно впливатиме і те, наскільки керівник чи власник матиме бажання бачити в HR-і партнера, а не офіс-менеджера з функціями відбору резюме.Останній варіант теж має право на життя і про це ми поговоримо під час доповіді.

Також ми розглянемо як можна впливати на ефективність роботи працівників, які інструменти підходять для невеликих ІТ-компаній, за що з цього арсеналу може відповідати менеджер з персоналу і яким він повинен бути.

В результаті доповіді Ви зможете чесно собі відповісти, чи потрібен вам HR на даному етапі, чим він вже може бути корисний для вашої компанії і як на співбесіді впізнати саме вашого менеджера з персоналу.