+38 (095) 530 60 70 info@freelance.lviv.ua

Пост реліз 2014 Осінь

20 вересня вдруге відбулась конференція Lviv Freelannce Forum . Захід відвідало близько 120 учасників. Цього року формат конференції був змінений, а тому програма була розрахована на два потоки: перший – для фрілансерів , а другий – для малих аутсорсингових компаній.

Цьогорічний форум зібрав уже як досвідчену команду спікерів, а саме:

Слухачі форуму отримали корисні поради у тому, як розпочати роботу фрілансера, як правильно “бітити” проекти, та як підвищити свої рейти на фрілансерських біржах. А також, як це все правильно юридично оформити та уникнути судових позовів з боку держави, а що найголовніше бути юридично захищеними, коли починаєш працювати з новим бізнес-партнером. Крім того, учасники знайшли відповіді на запитання як збудувати свою кар’єру у фрілансі. А саме як вирости до керівника компанії, чого варто очікувати і на що сподіватися. Як знайти свого першого клієнта і як сформувати команду. Отримали поради від досвідчених колег на якому етапі розвитку компанії варто залучати HR-спеціаліста та як правильно навчати свій персонал. І все це протягом одного дня під час доповідей. Найбільший очікуваними були доповіді від юристів.

Дякуємо спікерам за те що їх доповіді були корисним та цікавими. Презентації можна переглянути тут
Учасникам за те що не забули і прийшли, а від цього отримали корисні контакти та нові шляхи для рішення старих проблем.

Якщо ви не змогли взяти участь в конференції, але хотіли б послухати доповіді, ви можете придбати повний відеозапис доповідей.

 

Також ви можете подивитись фотографії з конференції

До вашої уваги відеовідгуки з конференції:

Сергій Фіцак – керуючий партнер ІТ-компанії Softjourn.

Гліб Вінніков – засновник YuktiDev

Оксана Краснопольська – власник і директор RTC.

Назар Поливка – юрист практики IT і медіа права АО “Юскутум”.

Анастасія Новікова – партнер і співзасновник NexGenDesing та Conformato.

Валерій Шипунов – співзасновник та технічний директор компанії Citi Media Digital.

Володимир Дибенко – засновника компаній Artel Outsourcing Group та WebKate.

Віталій Подоба – власник аутсорсингової фірми SoftFormance.com у Львові.

Орест Зуб – мандрівник, блогер і підприємець.

Ігор Лужанський – співзасновник Neadevis, працює у сфері ІТ індустрії уже більше ніж 10 років в провідних міжнародних (British American Tobacco, Deloitte, SABMiller) та українських компаніях.
“Я первый раз выступал на этой конференции и она получилась очень домашней и уютной. Особенно радовал состав участников среди которых были как начинающие фрилансеры так и владельцы состоявшихся компаний. Открытая обстановка, возможность свободной дискуссии с залом создали пространство в котором можно было комфортно и легко обмениться идеями и опытом.”

00009.MTS_snapshot_10.12_[2014.06.26_17.07.23]

Олександр Хайнас – іт фрілансер, входить в топ фрілансерів eLance Львова.
“Стосовно конференції то вона відбулась на високому рівні. Як роль спікера так і слухача мені дуже сподобалась насамперед дружньою атмосферою, яка побудувалась з перших хвилин форуму. Я був учасником секції фріланс, але через справи, на жаль, послухав тільки перші 3 доповіді. Корисної і якісної інформації, практики, ідей було вдосталь не тільки від спікерів, а і від аудиторії. Радий, що став частиною цього «фрілансового» дійства.”

00009.MTS_snapshot_10.12_[2014.06.26_17.07.23]

Євген Ковалик – співзасновник NexGenDesing та Conformato.
“Ми приїжджаємо на львівські IT заходи вже не вперше. Завжди отримуємо насолоду від активних відвідувачів, камерної атмосфери та затишних кав’ярень. Цей Lviv Freelance Forum теж сподобався. Кулуарне спілкування зі спікерами, деякими нашими учнями та партнерами додало важливої цінності. Доповідачі тлумачили різноманітні корисні теми з різних аспектів фріланс діяльності. Рекомендую відвідати наступний івент та насолодитися гостинністю організаторів та Львову!”

00009.MTS_snapshot_10.12_[2014.06.26_17.07.23]